ÖVRIGT / Diverse / Väggrelief 16218042
nr 1621 8042
Väggrelief
Intarsia, Tiger, 60x45cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:53:47
15/5 19:20:01
100 kr
17/5 22:31:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor